632A4129.jpg

21 יום

FitFamily

 אורח חיים בריא ומאוזן לכל המשפחה

יש לך ילדים קטנים או בגיל ההתבגרות?

מרגישה שהם רוצים ללמוד איך לאכול בריא ומאוזן יותר?

את רוצה לקבל ידע עדכני ומבוסס מחקרים על מה, כמה ואיך צריך לאכול אצל ילדים ונוער ההתבגרות כדי להשפיע לטובה על התפתחות המוח וגדילה אופטימאלית?

רוצים להתאמן מהבית בכיף יחד או לחוד?, לחזק את הגוף ולשפר את סיבולת לב הריאה?

להבין את החשיבות של פעילות גופנית לאורח חיים בריא אצל ילדים? 

לחזק את דימוי הגוף ולהגדיל את הביטחון העצמי?

לעשות את זה יחד עם עוד משפחות מכל העולם, מהבית שלך, במסגרת הכי חיובית שיש? 

ובעיקר לעשות את יחד כמשפחה, כי יחד השינוי וההצלחה הרבה יותר גדולים!

רוצה להצטרף? לחצי כאן
632A3002.jpg

FitFamily 

תוכנית אונליין לאורח חיים בריא ומאוזן לכל המשפחה

המחזור הבא מתחיל ב-22/2/2022

ההרשמה מסתיימת  ב10 בינואר (בחצות שעון ישראל)

מה התוכנית כוללת?
 

לחצי על הפלוס      כדי לקרוא את התשובות

העוגנים לאורח חיים בריא של פיטמאמא לכל המשפחה


תלמדו מהם העוגנים החשובים ביותר לילדים ונוער ומהן העוגנים החשובים ביותר לנו המבוגרים. כל העוגים לאורח חיים בריא מבוססי ידע עדכני ומחקרים חדשים. העוגנים נוצרו על מנת ללמד את הילדים שלכם איך לאכול מאוזן ומה ההרגלים החשובים ביותר ליצירת שגרה מאוזנת גם בחוסר שגרה שמתאימים בדיוק אליהם ולצרכים התזונתיים וההתפתחותיים שלהם.
מפגשי זום שבועיים איתי!


במהלך התוכנית נפגש 4 פעמים: מפגשי מקדים לאמהות בלבד 2 מפגשים משותפים ומפגש נוסף רק לילדים הבוגרים (גילאי 11-18). במפגשים המשותפים נדבר על נושאים חשובים כמו * העוגנים של FitTeen - הרכב צלחת משפחתי- איך, כמה ומתי צריך לאכול * אכילה בחוץ, מסעדות, אירועיים חברתיים וחופשות * הרגלים ומחקרים - מהם ההרגלים החשובים ביותר לאיזון ואיך להכניס אותם בשגרה ובחוסר שגרה. **המפגשים מוקלטים וישארו זמינים גם לאחר סיום התוכנית
תפריטי אופציות מגוונים וטעימים


התפריטים של פיטמאמא לכל המשפחה מבוססים על העוגנים ועוזרים להבין איך להרכיב תפריט יומי מאוזן ומתאים לכל אחד מבני הבית בהתאם למטרות.

התפריטים מכילים מגוון אופציות בשריות, צמחוניות וטבעוניות על מנת שכל אחד יוכל לבחור את המזונות האהובים עליו ולוודא שהם מספקים לגוף את כל אבות המזון החשובים ביותר, בכמות הנכונה.

כל התפריטים מבוססים על ספר המתכונים המלא של פיטמאמא.

הרעיון של התפריטים הוא שיחד תוכלו להרכיב את התכנון השבועי שלכן ולאכול את אותם המתכונים בכמויות ובהרכב קצת שונה לכם ולילדכם - אבל עדיין יחד.
משימות ואתגרים שבועיים


מידי שבוע, תקבלו בקבוצה משימות ואתגרים לעשות יחד שיעזרו לוודא שאתם מבינים ומיישמים את הידע, עושים וכמובן מגדילים את המחוייבות. משימות כמו ארוחת ערב משפחתית, יום המים, אתגר ירקות ב5 צבעים ועוד. כל משימה כזו מאפשרת העמקת הידע על הנושא וכמובן הפיכת התהליך לחוויה משותפת ומעניינת.
אימוני כושר המשלבים כח וסיבולת לב ריאה - מהבית!


בתוכנית תקבלו 2 סוגים של אימונים: אימונים המתאימים למבוגרים ולילדים מעל גיל 10 ובנוסף אימונים המתאימים לילדים קטנים יותר. תוכלו לבחור האם לעשות את האימון יחד עם הילדים או שכל אחד יעשה את האימון בזמן שמתאים לו.
מעקב אחרי התקדמות - מטרות ויעדים


הדבר החשוב ביותר בתוכנית הוא להבין שהדרך הרבה יותר חשובה מהמטרה ולכן אנחנו לא מתמקדות בירידה במשקל, בהיקפים או במדידת התוצאה אלא דווקא במדידת הדרך. כל הדגש, השפה והשיח בתוכנית הוא על איך מייצרים הרגלים בריאים, איך פעולות קטנות יכולות להיות משמעותיות, ואיך להגדיל את המוטיבציה, המחוייבות והעשייה כדי להפוך את הדרך לאורח חיים. בתחילת התוכנית, תקבלו טבלת מעקב אותה תוכלו למלא על מנת לעקוב אחרי ההתקדמות והעשייה היומיומית.
מענה 24/7 לכל שאלה


בתוכנית יש מענה 24/7 של צוות הדיאטניות פיטמאמא וכמובן שלי כך שכל שאלה שיש לכם תוכלו לשאול דרך הוואטסאפ או דרך המייל ולקבל מענה מקצועי.
חוברת הדרכה לבית בריא מאוזן


חוברת הקורס המכילה את כל מה שאתם צריכים במקום אחד. עקרונות לתזונה נכונה לכל בני הבית - ילדים, נוער ומבוגרים. הסבר על אבות המזון - פחמימות, חלבונים, ירקות ושומנים ודפי עזר למקרר
טבלת תכנון משפחתי - במתנה!


טבלה שבה תוכלו לבצע תכנון שבועי משפחתי ולדעת בדיוק איך יראה השבוע שלכם.

מה עוד חשוב שתדעי?!

התוכנית מיועדת לכל המשפחה - לגילאים 5 ומעלה

התכנים של התוכנית יותאמו לגיל - תכנים עבור גילאי 5-10, תכנים עבור גילאי 11-18 ותכנים המתאימים להורים כך שהילדים לא משנה באיזה גיל הם, יוכלו להיות מעורבים.

בונוס לכל משתתפת:
ספר המתכונים המלא של פיטמאמא

הגרסה הדיגיטלית

Slide1.JPG

מוכנה לצאת לדרך?
 תוכנית FitFmily  בת 21 ימים המיועדת למשפחות שרוצות לאכול בריא ומאוזן יותר, להתאמן בכיף מהבית, לקבל ידע מקצועי ומדוייק על תזונה נכונה ואורח חיים בריא המותאם לילדים ונוער ולעשות  את זה יחד עם עוד משפחות מכל רחבי העולם.

המחזור הקרוב מתחיל ב-22/2/2022

נותרו עוד 17 מקומות

ההרשמה המוקדמת מסתיימת ב10 בינואר (בחצות שעון ישראל)265$ 
 

במקום 375$ 
 

תשלום בדולרים
 

מחיר מיוחד לשנה החדשה:

+


849 
 

במקום ₪1200 
 

תשלום בשקלים
 

מחיר מיוחד לשנה החדשה:
 

satisfaction-guarantee-logo.png

אחריות מלאה!
אני מבטיחה לך שאתם הולכים להתאהב בדרך של FitMama ולעבור שינוי משפחתי מדהים.  בגלל שאני בטוחה כל כך וחשוב לי שגם את תהיי, אז אם לאחר 7 ימים תגיעי למסקנה שהתוכנית לא מתאימה לכם, תוכלי לבטל ולקבל את כל כספך חזרה. ללא שאלות (כן, זה כזה פשוט).