לתת בוסט. לגוף ולנפש.

21 ימים

מרגישה שאת רוצה להתחיל ולא יודעת מאיפה?

רוצה לעשות ריסטרט לגוף? 

להגביר את קצב חילוף החומרים?

לגרום לגוף לשרוף יותר שומנים?

לרדת במשקל? להתחטב?

להתחיל להתאמן ולהצליח לשלב את זה בשגרה?

צריכה מסגרת שתוודא שאת לא מוותרת לעצמך ומצליחה?

מוכנה לתת בוסט לגוף ולנפש?

ריסטרט ב- FitMama

המחזור הבא מתחיל ב-26/10/2021

אחרי החגים

download (2).png

ההרשמה מסתיימת ב23 באוקטובר(בחצות שעון ישראל)

מה תקבלי ב21 יום של התוכנית?

לחצי על הפלוס      כדי לקרוא את התשובות

תפריטים מדוייקים לירידה במשקל ובאחוז שומן - כדי שתדעי בדיוק מה לאכול, מתי לאכול וכמה לאכול


תקבלי שלושה תפריטים מדוייקים העוזרים להגביר את קצב חילוף החומרים, לנקות רעלים, לשרוף שומנים ולרדת במשקל ובהיקפים. כל התפריטים מתבססים על המתכונים הקלים והמהירים של פיטמאמא. ביחד עם כל תפריט תקבלי את המתכונים הרלוונטים ורשימת קניות שיעזרו לך להתארגן מהר ובקלות. קיימים גם תפריטים לצמחונים ולטבעונים והנחיות למניקות. כמובן שאת כל המוצרים ניתן לרכוש בסופר, אין חומרי גלם מיוחדים.
ליווי ומעקב קבוצתי


התוכנית מתקיימת בקבוצת פייסבוק סגורה וסודית רק למשתתפות הבוסט. בקבוצה תוכלי לקבל מענה על שאלות תוך כמה שעות, רישום יומני אכילה 3 פעמים בשבוע וקבלת פידבק עליהם כדי שתתדעי מה לדייק ולשפר כדי לראות יותר תוצאות, שקילה ומדידות שבועיות כדי לראות את ההתקדמות.
מתכונים קלים להכנה, טעימים ומהירים


חוברת מתכוני הריסטרט של פיטמאמא! כך שתוכלי לאכול אוכל טעים וגם לצמצם היקפים. כל המתכונים מיועדים לנשים עסוקות והם קלים ומהירים להכנה.
אימוני כושר יומיים של 20 דקות ביום


תקבלי גישה מלאה לאפליקצית האימונים של פיטמאמא למשך 21 ימי התוכנית ! באפליקציה, מידי יום תקבלי אימון כושר יומי שתוכלי לעשות בזמן שלך, ללא אף אביזר ומבלי לצאת מהבית. לא צריך לבזבז שעות על נסיעה למכון, לחפש בייביסיטר או לחפש חנייה. מטרת האימונים היא לגרום לך להזיע, לשרוף קלוריות, לחטב את הגוף ולרדת במשקל.
כל יום אימון חדש - 6 ימים בשבוע


כל יום תקבלי אימון חדש ככה שאף פעם לא תשתעממי. תוכלי למצוא אימונים כמו: אימוני בטן, אימוני אינטרוולים, אימוני קיקבוקס, ריקוד, אימוני פילאטיס, אימוני ישבן וירכיים ועוד.. כל אימון עובד על שרירים אחרים ומורכב מתרגילים אחרים ולכולם מטרה אחת - לשרוף קלוריות, לחטב את הגוף תוך כדי הנאה וכיף
לייבים שבועים, אתגרים ומשימות בקבוצה


מידי שבוע נפגש בלייב קבוצתי "פנים מול פנים" בקבוצת הפייסבוק שלנו. נדבר על נושאים משתנים הקשורים לירידה במשקל וחיטוב הגוף, מחקרים חדשים ועדכנים בתחום ותקבלי כלים פרקטיים לירידה במשקל ובהיקפים. בנוסף מידי שבוע יעלו לקבוצה אתגרים ומשימות שבועיות שיתנו לך מוטיבציה ויעזרו לתת בוסט לגוף ולנפש.

הנשים של FitMama