מקסימום תוצאות

במינימום זמן השקעה.

רוצה להתחיל להתאמן

אבל לא מוצאת לזה את הזמן?  

הגעת למקום הנכון, 

תכירי את הדרך של FitMama

אימונים יעילים לנשים עסוקות שרוצות להשיג יותר תוצאות בפחות זמן.

בא לך לאתגר את עצמך? נסי את האתגר הזה..

למי זה מתאים?

אני יודעת שאת עסוקה ולכן ריכזתי לך את הדברים שהכי חשוב שתדעי על התוכנית...

עסוקה? אז את במקום הנכון!

זו התוכנית אימונים היחידה שנוצרה במיוחד עבור נשים עסוקות ומכילה אימונים קצרים ויעילים במיוחד שתוכלי לשלב באורח החיים העמוס שלך.

מקצועיות מעל הכל!

התוכנית נוצרה ופותחה ע"י שירלי קורן, דיאטנית קלינית ומאמנת כושר בכירה כך שהאימונים שאת מקבלת נבנו ע"י אשת מקצוע בעלת ידע וניסיון רב בתחום האימון הגופני במיוחד לנשים, ירידה במשקל וחיטוב הגוף, נשים בהריון ואחרי לידה. 

אין לך זמן להתאמן?

מילא האימון עצמו, אבל מה עם הזמן שלוקח להגיע למכון, לחפש חנייה, להתלבש ולחזור חזרה. בדיוק בגלל זה נוצרו האימונים של FitMama. אימונים שתוכלי לעשות מהבית שלך, בכל זמן שתרצי! והחלק הטוב ביותר? הם באורך של 20 דק' בלבד! 

קצר ואיכותי

מידי יום תקבלי אימון של עד 20 דקות אותו תוכלי לעשות בזמן שלך ומכל מקום בעולם. 

אוהבת לגוון? מעולה, גם אנחנו!

כדי שנצליח להתמיד לאורך זמן, חייב להיות לנו מעניין ולכן מידי יום תקבלי אימון חדש שיתן גירוי ועניין גם לגוף וגם לנפש.

לא בכושר? 

האימונים של FitMama מתאימים לכל רמות הכושר ולכל הגילאים, האימונים בנויים בצורה כזו שתוכלי להתאים את האימון לדרגת הכושר שלך באמצעות כלים פשוטים אותם תגלי בסרטון הפתיחה.

את מאלה ששונאות להתאמן? 

יש 2 אופציות - הראשונה, שתצטרפי לאלפי נשים ששנאו להתאמן ואחרי שהכירו את פיטמאמא, הבינו שאפשר להנות מאימונים וזיעה ולהצליח להתמיד. האופציה השניה, שעדיין לא תתאהבי בכושר אבל תתאהבי בהרגשה ובתחושה אחרי האימון וכמובן בלראות איך הגוף שלך משתנה מרק 20 דק' ביום.

לא מצליחה את כל התרגילים? לא בטוחה שאת עושה נכון?

פיטמאמא זו משפחה ומרגע שהצטרפת את בפנים, מוקפת מכל כיון! בכל שאלה שיש לך, בעיה, חשש, או התלבטות, את מוזמנת לפנות אלינו במייל חוזר או דרך כפתור "צור קשר" באתר ולקבל מענה מהיר משירלי ומהצוות המקצועי של FitMama.

אוהבת להרגיש חלק מקבוצה?

בינינו, גם אני יותר אוהבת ללמד פנים מול פנים, להרגיש את האנרגיות בשיעור פיזי ואת תחושת הסיפוק המטורפת כשאני מסתכלת למתאמנות בעיניים ורואה איך אימון יכול לשנות את המצב רוח שלנו! אבל, בעולם שאנחנו חיות בו, הזמן הוא מצרך נדיר ולכן האימונים של פיטמאמא משלבים את כל העולמות: אימון אפקטיבי וקצר מבלי לצאת מהבית והתחושה שיש קבוצה שלמה של נשים שעושות יחד איתך, את אותו האימון בדיוק באותו היום! דמייני שאלפי נשים מכל העולם, מישראל, ארה"ב, אפריקה, קנדה ואירופה עושות את אותו האימון כמוך בדיוק ותראי איזה כוחות מטורפים זה נותן לך.

אין לך משקולות או אביזרים מיוחדים?

מעולה! כי ממש אין צורך. האימונים של FitMama עובדים כנגד משקל הגוף, כך שלא תצטרכי אף אביזר כדי לעשות את האימון. (אגב, אימונים כנגד משקל הגוף גם הוכחו כבטיחותיים יותר למפרקים ולגוף)

הנשים של FitMama