632A4430.jpg

מחזור זוגות!!!

FitTeen

 אורח חיים בריא ומאוזן
לנערות ואמהות

יש לך ילדה בגיל ההתבגרות?

מרגישה שהיא רוצה ללמוד איך לאכול בריא ומאוזן יותר?

לקבל ידע עדכני ומבוסס מחקרים על מה, כמה ואיך צריך לאכול בגיל ההתבגרות כדי להשפיע לטובה על התפתחות המוח וגדילה אופטימאלית?

להתאמן מהבית בכיף, לחזק את הגוף ולשפר את סיבולת לב הריאה?

להבין מה החשיבות של פעילות גופנית לאורח חיים בריא בגיל ההתבגרות?

לחזק את דימוי הגוף ולהגדיל את הביטחון העצמי?

לעשות את זה יחד עם עוד נערות מכל העולם, מהבית שלך, במסגרת הכי חיובית שיש? 

ובעיקר לעשות את זה יחד איתך, כי יחד השינוי וההצלחה הרבה יותר גדולים!

רוצה להצטרף? לחצי כאן

FitTeen 

תוכנית אונליין לאורח חיים בריא ומאוזן לנערות ואמהות

המחזור הבא מתחיל ב-21/11/2021

ההרשמה מסתיימת  ב11 בנובמבר (בחצות שעון ישראל)

מה התוכנית כוללת?
 

לחצי על הפלוס      כדי לקרוא את התשובות

העוגנים לאורח חיים בריא של פיטמאמא לנערות


תלמדו מהם העוגנים החשובים ביותר לנערות ומהן העוגנים החשובים ביותר לאמהות. כל העוגים לאורח חיים בריא מבוססי ידע עדכני ומחקרים חדשים. העוגנים נוצרו על מנת ללמד את הבנות איך לאכול מאוזן ומה ההרגלים החשובים ביותר ליצירת שגרה מאוזנת גם בחוסר שגרה שמתאימים בדיוק לנערות ולצרכים התזונתיים וההתפתחותיים שלהן.
מפגשי זום שבועיים איתי!


במהלך התוכנית נפגש 4 פעמים: 2 מפגשים משותפים אמהות ונערות ומפגש אחד לבד לאמהות ומפגש אחד לבד לנערות. במפגשים המשותפים נדבר על נושאים חשובים כמו * העוגנים של FitTeen - הרכב צלחת לנערות ואמהות- איך, כמה ומתי צריך לאכול * אכילה בחוץ, מסעדות, אירועיים חברתיים וחופשות * הרגלים ומחקרים - מהם ההרגלים החשובים ביותר לאיזון ואיך להכניס אותם בשגרה ובחוסר שגרה. **המפגשים מוקלטים וישארו זמינים גם לאחר סיום התוכנית המפגשים האישיים לאמהות ונערות נועדו על מנת לענות על שאלות ולענות על שאלות שמעסיקות את הנערות ללא האמהות וההפך. המפגש שלי איתכן האמהות, יתקיים ממש רגע לפני שנצא לדרך כדי להסביר לכן בדיוק איך התוכנית בנויה, תקבלו כלים וטיפים על דימוי גוף ואכילה מאוזנת לנערות, חשיבות התזונה הנכונה והפעילות הגופנית עבורן ואיך תוכלו לוודא שאתן עוזרות להן לקבל את המקסימום מהתוכנית. בנוסף, אפשרות לשאול שאלות ״פנים מול פנים״ בזום.
תפריטי אופציות מגוונים וטעימים


התפריטים של פיטמאמא לנערות ואמהות מבוססים על ֿהעוגנים ועוזרים להבין איך להרכיב תפריט יומי מאוזן ומתאים להתפתחות תקינה ואידיאלית על מנת למקסם את פוטנציאל הגדילה של כל אחת ויחד עם זאת מתאים גם לאם כדי לעזור לה לשמור על המשקל, לרדת או לחטב את הגוף - בהתאם למטרה של האם.

התפריטים מכילים מגוון אופציות בשריות, צמחוניות וטבעוניות על מנת שכל אחת תוכל לבחור את המזונות האהובים עליה ולוודא שהיא מספקת לגוף שלה את כל אבות המזון החשובים ביותר, בכמות הנכונה.

כל התפריטים מבוססים על ספר המתכונים המלא של פיטמאמא.

הרעיון של התפריטים הוא שיחד תוכלו להרכיב את התכנון השבועי שלכן ולאכול את אותם המתכונים בכמויות ובהרכב קצת שונה לך ולביתך - אבל עדיין יחד.
משימות ואתגרים שבועיים


מידי שבוע, תקבלו בקבוצה משימות ואתגרים לעשות יחד שיעזרו לוודא שאתן מבינות ומיישמות את הידע, עושות וכמובן מגדילות את המחוייבות. משימות כמו ארוחת ערב משפחתית, יום המים, אתגר ירקות ב5 צבעים ועוד. כל משימה כזו מאפשרת העמקת הידע על הנושא וכמובן הפיכת התהליך לחוויה משותפת ומעניינת.
אימוני כושר המשלבים כח וסיבולת לב ריאה - מהבית!


מידי יום, תקבלו אימון כושר יומי מבית פיטמאמא של פחות מ20 דקות ביום שתוכלו לעשות מתי שאתן רוצות ומכל מקום בעולם - יחד או לחוד. האימונים מבוססים על סגנונות שנערות אוהבות כמו קיקבוקס, ריקוד, בלט, יוגה, טבטה ועוד..
ההמלצה בתוכנית היא לעשות 4 אימונים בשבוע לפחות וניתן כמובן גם כל יום במידה והן רוצות. (לכן כמובן מומלץ לעשות כל יום) האימונים משלבים את מרכיב הכח וגם סיבולת לב ריאה החשובים בגיל ההתבגרות בפרט וגם כמובן לנו בתור בוגרות.
מעקב אחרי התקדמות - מטרות ויעדים


הדבר החשוב ביותר בתוכנית הוא להבין שהדרך הרבה יותר חשובה מהמטרה ולכן אנחנו לא מתמקדות בירידה במשקל, בהיקפים או במדידת התוצאה אלא דווקא במדידת הדרך. כל הדגש, השפה והשיח בתוכנית הוא על איך מייצרים הרגלים בריאים, איך פעולות קטנות יכולות להיות משמעותיות, ואיך להגדיל את המוטיבציה, המחוייבות והעשייה כדי להפוך את הדרך לאורח חיים. בתחילת התוכנית, תקבלו טבלת מעקב אותה תוכלו למלא על מנת לעקוב אחרי ההתקדמות והעשייה היומיומית.
מענה 24/7 לכל שאלה


בקבוצת וואטס הבת של הבנות וכמו גם בקבוצת הוואטספ אפ של האמהות יש מענה 24/7 של צוות הדיאטניות פיטמאמא וכמובן שלי כך שכל שאלה שיש לכן או לאחת הבנות, תוכל לשאול בקבוצה ולקבל מענה מקצועי. בנוסף, במידה ולך או לאחת האמהות של הבנות בתוכנית יש שאלה, תוכלו לשלוח מייל ולקבל מענה אישי ופרטי מהצוות. בנוסף הקבוצות מוגבלות ומכילות כמות קטנה של מקומות על מנת לתת יחס אישי וצמוד לכל אחת!
קבוצת וואטסאפ סגורה לבנות של התוכנית


לכל תוכנית תפתח קבוצת וואטסאפ ייעודית ואינטימית המכילה רק את הנערות המשתתפות בתוכנית. זה המקום שלהן להרגיש בנוח, לשתף, להשתתף באתגרים השבועיים, לשאול שאלות לתמוך ולפרגן אחת לשניה ולהיות חלק ממסגרת משותפת של נערות נוספות שעושות יחד איתן את התוכנית. כל קבוצת וואטסאפ כזו מלווה ע״י דיאטנית של פיטמאמא ועל ידי. הקבוצות קטנות ומוגבלות בכמות הנערות לעד 20 נערות בקבוצה על מנת לשמור על יחס קטן ותשומת לב אישית לכל אחת. בנוסף, גם לכן האמהות, תפתח קבוצת וואטסאפ ייעודית שם תוכלו לדבר על נושאים שחשובים לכן ולשאול שאלות נוספות רק בקרב האמהות בתוכנית.

מה עוד חשוב שתדעי?!

לנערות בגילאי 11-18 בלבד

יש לך 2 בנות באותם טווח גילאים שאת רוצה לרשום? שלחי לי מייל וקבלי מחיר מיוחד לאחיות 

התוכנית מיועדת עבורך ועבור ביתך ולכן רגע לפני שאת רושמת אותה, תוודאי שהיא רוצה להצטרף לתוכנית. שינוי אמיתי יכול להגיע רק מבפנים ולא מבחוץ

התוכנית היא זוגית ולכן השתתפות שלך בתוכנית תגדיל את אחוזי ההצלחה של ביתך בתוכנית. ככל שאת תהיי מחוייבת יותר, תאכלי יחד איתה מאותם מתכונים, תבצעי את האימונים, תעשי את האתגרים והמשימות הקבוצתיות - תהיה לזה השפעה עצומה גם עליה! 

בונוס לכל משתתפת:
ספר המתכונים המלא של פיטמאמא

הגרסה הדיגיטלית

Slide1.JPG

מוכנה לצאת לדרך?
 תוכנית FitTeen בת 28 ימים לנערות ואמהות שרוצות לאכול בריא ומאוזן יותר, להתאמן בכיף מהבית, לקבל ידע מקצועי ומדוייק על תזונה נכונה ואורח חיים בריא לנערות ולעשות את זה יחד עם עוד נערות באותם גילאים מכל רחבי העולם.

המחזור הקרוב מתחיל ב-29/8/2021

נותרו עוד 17 מקומות

ההרשמה המוקדמת מסתיימת ב11 בנובמבר (בחצות שעון ישראל)199$ 
 

במקום 275$ 
 

תשלום בדולרים
 

מחיר מיוחד לסוף שנה:
 

+


649 
 

במקום ₪890 
 

תשלום בשקלים
 

מחיר מיוחד לסוף שנה:
 

satisfaction-guarantee-logo.png

אחריות מלאה!
אני מבטיחה לך שהיא הולכת להתאהב בדרך של FitMama, לאכול מאוזן ולהרגיש טוב יותר.  בגלל שאני בטוחה כל כך וחשוב לי שגם את תהיי, אז אם לאחר 7 ימים תגיעי למסקנה שהתוכנית לא מתאימה לה, תוכלי לבטל ולקבל את כל כספך חזרה. ללא שאלות (כן, זה כזה פשוט).