להסתכל במראה

ולאהוב את מה שאת רואה.

60 ימים של שינוי

את לא צריכה לוותר על אוכל בשביל לא לוותר על עצמך

את צריכה לוותר על התירוצים

ולהכיר את הדרך של FitMama

דרך חיים לנשים עסוקות שרוצות להשיג יותר תוצאות בפחות זמן.

המחזור הבא מתחיל ב-13/7/2021

נותרו עוד 0 מקומות

download (2).png

ההרשמה מסתיימת  ב10 ביולי בחצות (שעון ישראל)

מאיה, ישראל

תודה! בזכות פיטמאמא החיים שלי טובים יותר ואני מרשהה לעצמי לעוף על עצמי. לימדת אותי עולם!

אורנית, ישראל

הסדנה היא אומנם "אינטרנטית" אבל היחס הוא כל כך אישי! הגיוון באוכל ובאימונים גרם לכך שאהנה מכל דקה והתוצאות לא איחרו להגיע, ניסיתי עשרות דיאטות, הדרך שלך פשוט עובדת!

רעות, ישראל

אחרי 60 יום בתוכנית, אני פחות 6.900 קילו, חזרתי למשקל יותר נמוך מלפני ההריון, ירדתי בהיקפים, חזרתי לבגדים שלי, והכי חשוב מרגישה נהדר!..."

רעות

אני יודעת שאת עסוקה ולכן ריכזתי לך את הדברים שהכי חשוב שתדעי על התוכנית...

האם אפשר לשלם בתשלום אחד?


התשלום מחולק מראש ל3 תשלומים שווים. במידה ותרצי לשלם בתשלום אחד אין בעיה, לחצי כל כפתור ההרשמה ותועברי לעמוד התשלום שם תוכלי לבחור מבין האופציות השונות.




סיימתי את התוכנית מה קורה עכשיו? יש המשך?


ברור! את כבר חלק ממשפחת פיטמאמא ויכולה להצטרף לקבוצת הVIP. הקבוצה הבלעדית לכל מי שסיימה את תוכנית הלייפסטיל במסלול האישי או הקבוצתי. בקבוצה תקבלי מידי חודש תפריטים ומתכונים חדשים, אתגרים שיוציאו את הגוף מאזור הנוחות ויעזרו לך להמשיך לצמצם היקפים או לשמור על התוצאות, מעקב שבועי אחרי המשקל וההיקפים, משימות יומיות שיעזרו לך להשאר במסלול והכי חשוב להיות חלק מקהילת הנשים המדהימה של FitMama. לתוכנית הVIP ניתן להצטרף עם או בלי ליווי אישי.




אני מפחדת לאכזב את עצמי, ניסיתי כל כך הרבה דיאטות ולא הצלחתי, אפשר להתחרט?


בטח! אני מאמינה שFitMama היא הפתרון האידיאלי לנשים עסוקות שרוצות למצוא את האיזון והדרך של פיטמאמא כבר נצעדה בהצלה ע"י אלפי נשים מכל העולם אבל אם מכל סיבה שהיא תרגישי שזה לא מתאים לך, תוכלי לבטל תוך 7 ימים מרגע שהמחזור התחיל ולקבל החזר מלא על כל מה ששילמת.




אני לא גרה בארץ, זה יכול להתאים לי?


בטח! התוכנית מיועדת לנשים מכל העולם כך שלא משנה איפה את נמצאת את יכולה לעשות את התוכנית. כל המתכונים והתפריטים מתאימים לכל מדינה ובעזרת חוברת התחליפים תוכלי למצוא את הדרך להתאים אותם למוצרים ולחומרי הגלם של המטבח המקומי. בנוסף, תוכלי להתייעץ עם הקבוצה או עם המאמנת הפרטית שלך, להסתכל יחד על המוצרים ולמצוא את המוצר הכי טוב עבורך.




יש מפגשים שבועים שצריך להגיע?


זה היופי בתוכנית דיגיטלית! כדי להגיע למפגש כל מה שצריך לעשות זה להדליק את המחשב או להכנס לקבוצה מהטלפון. רוב התכנים מוקלטים כך שתוכלי לצפות ולהכנס מתי שאת רק רוצה ומכל מקום בעולם. מידי שבוע תקבלי שיעור שבועי ״מאמאפוד״ באורך של 30-45 דקות. סך הכל בתוכנית ישנם 1 שיעורים מולקטים המכילים את כל הידע שאת צריכה, באודיו,כך שתוכלי להקשיב תוך כדי נסיעה, בישול וקיפול כביסה. בנוסף, יש 3-4 מפגשים קבוצתיים בקבוצה אותם אני מעבירה בלייב. המפגשים בדרך כלל נערכים בשעות 20:30-21:30 שעון ישראל. במפגשים אני עונה על שאלות בזמן אמת, מעדכנת אתכן במחקרים חדשים שיצאו, שוברת מיתוסים ונותנת כלים לנשים עסוקות שיעזרו לראות יותא תוצאות. אבל, שימי לב! לכל המפגשים יש הקלטה כך שתוכלי לצפות מתי שנוח לך.




מתי אפשר להצטרף?


התוכנית נפתחת פעם בחודש ומוגבלות במספר המקומות כך שתוכלי להצטרף למחזור הבא שפנוי.




כמה נשים משתתפות בכל מחזור?


על מנת לתת לכל אחת יחס אישי ולשמור על אינטימיות הקבוצה, המחזורים מוגבלים מבחינת כמות המקומות.




התוכנית היא בול 60 יום?


התוכנית עצמה היא 60 יום אבל לפניה יש לנו שבוע הכנה שמאפשר לנו להתכונן, לעבור על החומרים ולהגיע מוכנות להתחיל את ה60 ימים. בנוסף, בשבוע ההכנה יש שיחות אישיות עם המאמנות על מנת להכיר ולעשות יחד תיאום ציפיות.




אין לי זמן! כמה זמן אצטרך להשקיע בתוכנית?


את לגמרי במקום הנכון! התוכנית נבנתה למען נשים עסוקות כך שכל התפריטים והמתכונים הם פשוטים ומהירים להכנה ולא ידרשו ממך יותר מ2-4 שעות שבועיות להכנה מראש. בנוסף, האימונים הם קצרים ורק 20 דקות ביום כך שתוכלי לעשות אותם מתי שרק תרצי במהלך היום, עם הפ'יגמה או בגדי העבודה ומבלי לבזבז זמן רב על נסיעות. ואחרון, השיעורים המוקלטים ״מאמאפוד״ נשלחים אליך למייל מידי שבוע והם באורך של 30-45 דקות. תוכלי להקשיב להם מתי שאת רוצה ומכל מקום בעולם.




אני חייבת פייסבוק?


על מנת להצטרף לקבוצת הפייסבוק, את צריכה חשבון פייסבוק פעיל. קבוצת הפייסבוק נועדה להכרות עם בנות המחזור שעושות יחד איתך את התוכנית, לתת ולקבל מוטיבציה כי קבוצה נותנת כח עצום. בקבוצה, יתקיימו המפגשים הקבוצתיים בשידור חי והמשימות והאתגרים השבועיים.




כמה אני יכולה לרדת ב60 יום?


כמובן שזה משתנה מאחת לאחת, אבל בממוצע הירידה נעה בין 4-8 ק"ג במהלך ה60 יום. בנוסף יש ירידה משמעותית בצמצום היקפים כך שאת יכולה לצפות לירידה של 1-3 מידות גם בבגדים. במהלך התוכנית את תגלי שאנחנו שמות דגש גדול על היקפים ולא רק על מספר, מכיוון שזו הדרך שלנו לוודא שהירידה היא איכותית ואת יורדת באחוז השומן ובכך הגוף חטוב ומוצק יותר.




התוכנית באמת עם ליווי אישי? תמיד יש עם מי לדבר?


זה הכי אישי שיש! המאמנת שלך נמצאת איתך תמיד בהודעות בטלפון בלחיצת כפתור, לענות על כל שאלה שיש לך. בנוסף, מידי יום יהיה לכן עדכון יומי, להבין מה היה היום, מה אכלת, האם עשית אימון וניתוח של היומן אכילה ששלחת לה. כך היא תוכל לדייק אותך ולעזור לך להשיג יותר תוצאות!




מה התוצאה הכי גדולה שאני יכולה להשיג?


מבחינתי ההצלחה האמיתית היא לסיים את ה60 יום ולהרגיש תחושת שליטה מטורפת! לדעת שאפשר לרדת במשקל מבלי לוותר על דברים שאוהבים ושבזכות ההרגלים החדשים שתרכשי המשקל ימשיך לרדת ויותר מזה, לא יעלה חזרה. ההצלחה לא נמדדת בכמה ירדת אלא בכמה זמן תצליחי לשמור על התוצאות. מעל 90% מהבנות שמסיימות את התוכנית שומרות על התוצאות למשך שנים - זו הצלחה אמיתית.




אף פעם לא התאמנתי! האם האימונים מתאימים לי?


כמובן! האימונים בנויים בצורה הדרגתית כך שיתאימו גם למי שאף פעם לא התאמנה וגם למי שמתאמנת כבר שנים. ניתן לשלוט בדרגת הקושי של האימון בהתאם לדרגת הכושר האישית. בנוסף, אם יש בעיה מסויימת כמו כאבים, פריצות דיסק או בעיות אחרות, אנחנו עושות התאמות אישיות אליך ותקבלי תרגילים חלופיים שתוכלי לעשות




האם התוכנית מתאימה לצמחוניות? טבעוניות?


כמובן! מידי שבוע תקבלי 2 סוגי תפריטים: תפריט רגיל ותפריט צמחוני/ טבעוני כך שתוכלי לבחור את התפריט הנכון יותר עבורך. בנוסף תקבלי את חוברת התחליפים המלאה של FitMama שתעזור לך לעשות התאמות אישיות בהתאם להעדפות והצרכים התזונתיים שלך. והכי חשוב, בשאלון הפתיחה שתקבלי תוכלי לרשום את כל המגבלות והצרכים התזונתיים שיש לך, צוות הדיאטניות הקליניות של פיטמאמא יעבור על השאלון ויצור במיוחד עבורך, חוברת התאמות אישית שתעזור לך להתאים את התפריטים בדיוק למטרות ולצרכים האישיים שלך. ואם כל זה לא מספיק, תוכלי מידי יום להתייעץ עם המאמנת האישית שלך לגבי מוצרים שונים, מתכונים אהובים או מאכלים שאת רוצה לשלב כחלק מאורח החיים.




האם התוכנית מתאימה להנקה?


כמובן! תקבלי הנחיות מדוייקות למניקות כך שתוכלי להבטיח ירידה איכותית במשקל ובהיקפים תוך כדי שמירה על אספקת חלב אידיאלית לתינוקך





לחצי על הפלוס      כדי לקרוא את התשובות

הנשים של FitMama