חיפוש
  • Shir Koren

אוהבת לקנות בגדים?

את יודעת מה בא לי? להכנס לחנות, לקחת ערמה של בגדים, ללכת לתאי ההלבשה, ושהכלללללל ישב עלי בול!


ת'כלס, יש הרגשה טובה יותר מזו?!


זה בדיוק מה שמישהי שהתקשרה להתייעץ לגבי התוכניות של פיטמאמא אמרה לי היום בטלפון.


והאמת היא שזה גרם לי לצחוק ולחשוב בו זמנית. זה אולי נשמע מצחיק במבט ראשון אבל זה באמת הדבר החשוב ביותר.


לכל מי שלא מכירה את תהליך ההרשמה בפיטמאמא אני אתחיל מהתחלה.


מיד אחרי שנרשמים לתוכנית הדגל - תוכנית הלייפסטיל מקבלים שאלון אישי מורחב למלא השאלות הראשונות שמופיעות בשאלון היא מה הסיבה שבגללה נרשמתן לתוכנית? מה מפריע לכן ומה הייתן רוצות לשנות?


מה שמדהים אותי שרוב התשובות לא מדברות בכלל על המשקל אלא מדברות על כל הדברים הקטנים שמסביב

הדברים שמפריעים לנו בחיי היומיום שמזכירים לנו מחדש שאנחנו רוצות לעשות שינוי


למרוח לק ברגליים מבלי שהבטן תפריע לנו באמצע להתלבש בקלות בלי לבזבז כל יום 20 דק' בלנסות לטשטש את השומנים שבולטים מהצדדים ללכת לקניות ולא לדעת מה לבחור בגלל שהכל יושב עלינו טוב להנות מהאוכל, לאכול כל מה שאנחנו רוצות ולראות איך זה מרגיש כשאנחנו בשליטה אמיתית וטובה להסתכל במראה, ופעם הראשונה להרגיש באמת שלמה!


אז מה עם המשקל אתן שואלות? הוא מספר, כלי מידה, מדד שמאפשר לנו לדעת אם הייתה לנו ירידה כללית בגוף אם המסה שלנו ירדה הוא חשוב לתהליך, לבקרה ולמעקב אבל לבדו, הוא ממש לא מספיק

הוא חייב לבוא עם היקפים על מנת לראות שבאמת התהליך הוא איכותי וכמובן עם השינוים של כל הדברים הקטנים האלה שיגרמו לחיים שלנו להיות הרבה יותר טובים.אז פעם הבאה שאתן חושבות על מה שחשוב לכן להשיג שימו את המשקל בצד ותחשבו דווקא על הדברים האלה שמלווים אותנו יום יום משפיעים לנו על המצב רוח והם הסיבה האמיתית לרצון שלנו לעשות שינוי.

יש לנו עוד 60 יום לסיום השנה מה את הולכת לעשות כדי לוודא שאת מסיימת אותה כמו שאת רוצה?


אגב, על בסיס השאלון האישי הזה צוות הדיאטניות של פיטמאמא בונה לכל אחת חוברת התאמות אישית שתוודא שהדרך של פיטמאמא מותאמת לצרכים התזונתיים והאישיים שלה, לבדיקות הדם, למגבלות התזונתיות, להעדפות האישיות, לאורח החיים למטרות אותם היא רוצה להשיג ❤️

14 צפיות0תגובות

©2020 by FitMama Family.