חיפוש
  • Shir Koren

מכתב מליעם

כל בוקר שאני מתעורר אני נעמד על המיטה ומסתכל מהחלון מנסה להבין אם כבר בוקר או שאני עדיין עמוק בתוך בחלום.

אחרי כמה דק אני שומע רעש אהוב מעבר לדלת זה מרגש אותי כי אני יודע שאמא שלי שם מתאמנת. אני אוהבת לראות אותה באמצע האימון ולפעמים קצת להפריע לטפס לה על הגב מבלי שהיא שמה לב שאני מגיע היא נראית לי כזו סופרוומנית והכי חזקה איך היא מצליחה לקפוץ כך במשך דקה ואת כל זה היא עושה בחושך כשכולם ישנים אני חושב שבאמת יש לה כוחות קסומים והכי אני אוהב שהיא מסיימת את באימון ותופסת אותי ב2 הידיים מרימה גבוה גבוה אל השמיים.
אחרי זה היא מכינה לי לאכול אוכל של גדולים היא תמיד אומרת שחלבונים יעשו לי שרירים וכשיש לנו זמן וגם אחי מתעורר מוקדם אנחנו יושבים לאכול ארוחת בוקר כולם!

ואז אנחנו לגן נוסעים מדברים על היום שמתחיל ושרים קצת שירים וגם מתקשרים לסבתוש שלי ולסבא שנמצאים בישראל וכל פעם הם לא מאמינים איזה מהר אני גדל.


אחרי שהיא מורידה אותי בגן היא חוזרת לעבודה היא עובדת במקום שנקרא פיטמאמא יש שם אוכל, ומלא אימונים והיא כל היום במחשב, מצלמת סרטים ומדברת עם אנשים.

אני לומד ממנה כל כך הרבה קודם כל שהכי חשוב לעשות את מה שאתה אוהב ורוצה לא לוותר גם כשלא מצליח כמו שאנחנו רוצים ולהתמיד בכל דבר עד שמצליחים.


לפעמים אני מרגיש שהיא עובדת בלי הפסקה וכל הזמן היא מאוד מאוד עסוקה אבל זה בסדר, אני מבין שחייבים לעבוד כשגודלים וכיף לי שיש לנו גם זמן שאנחנו מבלים ומשחקים. אני הכי שמח שהעבודה עושה לה טוב ושהיא שמחה כי אם היא עובדת הרבה שעות לפחות שהם יהיו לה כמה שיותר מהנות.


יש רגעים שהיא לא שמה לב אבל אני רואה שבעיניים שלה יש כאלה דמעות לא של עצב או של משהו כואב אלא של מחשבות.


היא אומרת שהזמן עובר מהר והיא לא מבינה איך אנחנו כבר כאלה גדולים ולפעמים היא הייתה רוצה לעצור את השעון לכמה רגעים.

אז חשבתי על דרך שתוכל לעזור ולשעון קצת לעצור והבנתי שאם לפעמים אני עושה שטויות ומתנהג כמו ילד קטן זה יכול לעזור לה להרגיש שאנחנו עוצרים את הזמן


זהו , עוד יום עבר העיניים שלי כבר נעצמות ואמא בדיוק יצאה מהחדר נתנה לי נשיקה וסידרה את השמיכות

אני רוצה שהיא תדע שהיא עושה עבודה מעולה גם אם לפעמים היא לא מרגישה שהיא הכי טובה, היא מלמדת אותי כל כך הרבה על מי שאני הייתי רוצה להיות כשאהיה גדול ואני יודע שאני גם אהיה כמוה, כל יכול. כשהיא מאושרת, אז אני מאושר והאמת היא שאני כבר מחכה שיגיע הבוקר, שיגיע מחר.

.... אם ליעם היה יכול לכתוב זה בדיוק מה שהייתי רוצה לקרוא ולדעת שאני בדיוק האמא שהוא מדמיין לעצמו. וכל יום מחדש אני מנסה לחיות בדיוק כמו איך שהייתי רוצה בעיניו להראות ❤

חשבתן על זה פעם? מה הייתן רוצות שהילדים שלכן יגידו עליכן?


1 צפיות0תגובות

©2020 by FitMama Family.