חיפוש
  • Shir Koren

?עשית כבר חשבון נפש לשנה הקרובה

איך עבר לך יום כיפור?

אצלי כל שנה היום הזה זה יום לחשבון נפש (בכל זאת היום היחיד בשנה שהטלפון שלי סגור אז יש לי מלא זמן לחשוב).

השנה האחרונה הייתה שנה מדהימה זכיתי להכיר אלפי נשים שהצטרפו למשפחת פיטמאמא להכשיר 7 מאמנות חדשות שעוזרות לי לשנות את העולם דיאטנית נוספת הצטרפה לצוות ועוד 2 מלאכיות שעוזרות לי מאחורי הקלעים לוודא שהכל עובד כמו שצריך.

קהילת פיטמאמא גדלה ומכילה כבר 12000 נשים ישראליות מכל העולם תוכנית חדשה נכנסה - תוכנית ריסטרט 21 ימים שדורג ושיפורים לתוכנית הדגל - לייפסטיל היומן הראשון (ובטוח לא האחרון) של פיטמאמא הגיע לעולם ובנוסף פרויקטים חדשניים ופורצי דרך לעבודה ממוקדת על הגוף באזורי הבטן והישבן.

ומה עוד מתוכנן לחודשים הקרובים? 2 פרויקטים חדשים לעבודה ממוקדת על הזרועות ולכל מי שרוצה לקחת את הבטן לשלב הבא תוכנית הריוניות ייחודית במינה וראשונה מסוגה חידושים מגניבים באפליקציה ועוד הפתעות בקנה שעדיין לא יכולה לספר לכן.


אם יש משהו שלמדתי בשנה האחרונה זה: 1. להבין שתמיד אנחנו בוחרות - גם לבחור לעשות משהו, זה לבחור לא לעשות משהו אחר 2. לאנשים שסביבי יש השפעה ענקית - אני בוחרת להקיף את עצמי רק בטוב. 3. החיים קצרים - תעשי היום את מה שאת רוצה כי את לא יודעת מה יהיה מחר 4. תאמיני בעצמך! אם את לא מאמינה, אף אחד לא יאמין 5. הכל אפשרי! שום דבר לא מוכתב ושום דבר לא סופי. אם יש משהו שאת לא אוהבת - תשני. 6. הדרך היחידה לשינוי - היא דרך שכיף ללכת בה. המטרה של המטרה היא לגרום להווה להיות משמעותי ושווה. 7. אל תתפשרי! לא על עצמך, לא על מי שסביבך ולא על החלומות שלך!


מה השנה האחרונה גרמה לך להבין? אשמח לשמוע ❤️


11 צפיות0תגובות

©2020 by FitMama Family.