חיפוש
  • Shir Koren

עשית כבר מפת חשיבה לשנה הקרובה?

היוש, מה ניש?

אז חודש אוקטובר כבר כמעט נגמר וחודש נובמבר ממש מעבר לפינה.

סוף כל סוף אפשר להגיד שהחגים מאחורינו והשגרה המבורכת הגיעה.

אז החודש בלי הרבה חגים, טיולים, ארוחות משפחתיות ועוד חגיגות ואפשר להתחיל להפרד מהעודפים שהעלנו בחגים או אם לא עלינו, אז להמשיך להתקדם קדימה בדרך הנכונה ולכבוש עוד מטרות.

אחד הכלים המדהימים שאני עובדת איתו נקרא: Mind Map מין מפה דיגיטלית שמאפשרת לי להוציא את המחשבות לנייר (או למחשב) ולסדר לי את הראש. לתכנן את המטרות, את הפעולות שאני צריכה לעשות וליצור לעצמי מין תרשים זרימה כזה לכל הדברים שאני רוצה שיקרו החודש.

חייבת לשתף אותך שמאז שהתחלתי להשתמש בזה אני מרגישה שהחיים שלי השתנו.

הכל מסודר יותר , מדויק יותר

ואני יודעת בדיוק מה אני רוצה שיקרה החודש ומתי.

אני עושה מפות חשיבה לכל חודש,

לכל תוכנית שמתקיימת, לכל פרויקט

ואפילו מפת חשיבה 5 שנים קדימה

על הכיון שאני רוצה שפיטמאמא תהיה בעוד 5 שנים.

בחיפוש מהיר בגוגל תמצאי המון המון סוגים של מפות חשיבה אין מקום אחד טוב ולכל אחת יש את המפה שהיא תאהב יותר או פחות 2 אתרים שאני מאוד אוהבת הם: Miro Mindmeister מה שטוב בשניהם, שיש לכן פלטפורמה אינטרנטית וגם אפליקציה כך שאני יכולה תמיד לחזור לזה מהמחשב או מהנייד. ולהוסיף רעיונות תוך כדי תנועה :)

משתפת אותך במפת התכנון תוכניות, פרויקטים ופעילויות לפיטמאמא לחודש נובמבר:ואם בא לך להצטרף אלי למסע החודש נותרו לי עוד 9 מקומות לתוכנית הדגל שלנו - FitMama Lifestyle שמתחילה ב5 לנובמבר. (אגב בתחילת שנת 2020 אנחנו מעדכנים מחירים ומחירי התוכניות הולך לעלות, ככה שאם היית רוצה להצטרף לתוכנית הדגל הכוללת ליווי אישי וצמוד ממאמנת פיטמאמא, התאמות אישיות ותוכנית פעולה לכל אחת ע"י צוות הדיאטניות של פיטמאמא ואת כל הכלים שאת צריכה על מנת להצליח לרדת במשקל, בהיקפים ולשמור על זה לאורך זמן - ממליצה לך לנצל את זה עכשיו ולא לחכות לשנה הבאה .) ההרשמה לתוכנית הקרובה מסתיימת היום (יום חמישי) בחצות.

אנחנו הולכות להשתמש במפה הזו גם שם כדי ליצור את תכנון המטרות שלך! (ועוד כמה דברים חדשים שנכנסו במחזור הקרוב)

שיהיה חודש נובמבר מדהים ו60 יום אחרונים לסיום השנה הזו מוצלחים!

נשיקות שירלינ.ב. בקרוב נפתח המחזור הראשון לתוכנית הזוגות של פיטמאמא! מכיון שזה הפעם הראשונה (וכמו שאתן יודעות בפיטמאמא הראשונות מקבלות הכי הרבה) המחזור מיועד רק למי שכבר נמצאת במשפחת פיטמאמא, עשתה את תוכנית הלייספטיל או הריסטרט ורוצה להכניס את בעלה/ בן זוגה לעניינים. במחזור הקרוב ישתתפו 20 זוגות בלבד ולכן אם זה מענין אותך והיית רוצה לקבל את הפרטים ראשונה לפני כולן, שלחי לי מייל חוזר עם הפרטים שלך ושל בעלך ומה המטרות שחשוב לכם להשיג.

605 צפיות

©2020 by FitMama Family.