חיפוש
  • Shir Koren

פעולות קטנות לתוצאות גדולות

הי פיטמאמא!


חודש מאי הגיע

ואין זמן טוב מזה

להתחיל להתכונן לקיץ!


למרות חוסר השגרה

והתקופה ההזויה שאנחנו נמצאות בה

הטמפרטורות מתחילות לעלות והבגדים הקצרים לאט לאט יוצאים מהארון.


אז מה אנחנו יכולות להתחיל לעשות כבר מהיום

כדי להפטר מהקילוגמרים העודפים שהצטברו עלינו

בתקופת הבידוד ובתקופת החורף כולה.אספתי בשבילכן את 3 הפעולות שיקחו לכן פחות מ10 דקות ביום

אבל יעזרו לכן להתחיל לראות תוצאות תוך כמה ימים:


1. מעקב יומי!

מחקרים מראים שמי שרושמת יומן אכילה ועוקבת אחרי ההכנסה הקלורית גם מבלי לשנות כלום בתפריט, עושה בחירות טובות יותר באוכל, יורדת במשקל ומצליחה לשמור על ההישגים.

קיימות היום המון אפליקציות טובות שעוזרות לנו בצורה קלה ופשוטה לנהל מעקב יומי אחרי כל מה שהכנסנו לפה במשך היום. פעולה שלוקחת לנו מספר דקות לאורך היום אבל יכולה לתת לנו הרבה תוצאות.

אפליצייה מומלצת :SHYE


2. שמעת על NEAT?

הגדלת ההוצאה הקלורית היומית. בתור נשים ובמיוחד נשים עסוקות, אנחנו מוצאות את עצמנו מתרוצצות ומג'נגלות בין המון עיסוקים, תפקידים ומטלות במשך היום. מצד שני, אנחנו עושות הרבה דברים בישיבה ומבלות הרבה שעות מול המחשב, בנסיעה או בפגישות. לכן, כמות הפעילות היומית שלנו שאיננה פעילות גופנית Neat יכולה לרדת משמעותית, או במילים אחרות אם נעקוב אחרי כמות הצעדים היומית שלנו, אנחנו נגלה שאנחנו עושות רק 2000-3000 צעדים. מחקרים מראים שכמות הצעדים המומלצת לשמירה על המשקל והבריאות היא 10000 צעדים ביום ולכן שעון צעדים או אפליקציה שמודדת צעדים, יכולים לעזור לנו לעקוב אחרי רמת הפעילות היומית שלנו ואפילו לדחוף אותנו לעשות יותר

אפליקצייה מומלצת: StepApp Pedometer


3. חלבונים!

חלבון הוא אחד מאבות המזון והבנת חשיבותו עולה בשנים האחרונות. כמו ששמנו לב, מוצרים המדף בסופרים מתמלאים בהערות כמו מועשר בחלבון, המון מוצרי PRO נוספו למדפים ואנחנו נתקלות ביותר ויותר מוצרים מועשרים ועשירים בחלבונים.

למה זה כל כך חשוב? כי חלבונים עוזרים להגדיל לנו את תחושת השובע, מפחיתים לנו את החשק למתוק, עוזרים לעלות את רמות האנרגיה שלנו ולהרגיש פחות עייפות, עוזרים לבניית השרירים והרקמות, ויחד עם גרעון קלורי, תורמים לירידה איכותית : פחות שומן, יותר שריר.

אז מה כדאי לעשות? לוודא שיש לנו חלבון בכל ארוחה שאנחנו אוכלות. כמות החלבונים המומלצת היומית היא 1.2-1.8 גר' חלבון לק"ג. נסו במשך כמה ימים לעקוב אחרי מה שאתן אוכלות ולהזין את הנתונים לאפליקציה שעושה חישובים ותוכלו לבדוק כמה חלבון אתן צורכות.

אפליקצייה מומלצת: My Fitness Pal


נסו את הטיפים האלה והאפליקציות השונות

ותזכרו שגם פעולות קטנות , יכולות להוביל לתוצאות גדולות.


נשיקות!

שירלי

130 צפיות0 תגובות