632A4435.jpg

ReKick

בשביל להשתנות - צריך לשנות

21 ימים

מרגישה שהגוף תקוע ומסרב לרדת?

המוטיבציה קצת ירדה

את רוצה להוציא את הגוף מאזור הנוחות?

לשדרג את השגרה ולהכניס הרגלים חדשים?

לשרוף יותר שומן ולחטב את הגוף?

צריכה מסגרת מחייבת שתוודא שאת לא מוותרת לעצמך ומצליחה?

מוכנה להוציא את הגוף מאזור הנוחות שלו?

ReKick 

לחברות מועדון פיטמאמא ובוגרות תוכנית הלייפסטיל בלבד

המחזור הקרוב מתחיל ב-4/1/2022

ההרשמה מסתיימת  ב23 בדצמבר (בחצות שעון ישראל)

מה תקבלי ב - 21 יום של התוכנית?
 

לחצי על הפלוס      כדי לקרוא את התשובות

תפריטים מדוייקים לשריפת שומנים ולהעלאת ההוצאה הקלורית היומית


תקבלי שלושה תפריטים מדוייקים העוזרים להגביר את קצב חילוף החומרים, לנקות רעלים, לשרוף שומנים ולרדת במשקל ובהיקפים. כל התפריטים מתבססים על המתכונים הקלים והמהירים של פיטמאמא. ביחד עם כל תפריט תקבלי את המתכונים הרלוונטים ורשימת קניות שיעזרו לך להתארגן מהר ובקלות. קיימים גם תפריטים לצמחוניות ולטבעוניות והנחיות למניקות. כמובן שאת כל המוצרים ניתן לרכוש בסופר, אין חומרי גלם מיוחדים.
משימות יומיות ליציאה מהתקיעות


התוכנית מתקיימת בקבוצת פייסבוק אינטימית וקטנה רק למשתתפות התוכנית. בקבוצה יתקיימו משימות יומיות שונות אשר כל אחת מהן עוזרת לגוף לצאת מהתקיעות. את כל המשימות תוכלי לראות בלוז התוכנית אותו תקבלי מראש כך שתוכלי לתכנן ולהתכונן. כל המשימות מתאימות כמובן לנשים עסוקות ולא יגזלו יותר מכמה דקות ביום. בנוסף בקבוצה יש מענה 24/7 של צוות הדיאטניות פיטמאמא, מאמנות וכמובן שלי. בין המשימות השבועיות - שרשור שקילה, משימות יחסי אבות מזון, הגדלת כמות חלבונים, חישוב וניתוח כמות פחמימות/ שומנים, גיוון המאכלים, משימות להורדת קורטיזול, משימות להגדלת כמות הצעדים היומית, משימות תכנון מול ביצוע ועוד הרבה משימות מגניבות ומגוונות.
תוכנית אימונים מהאפליקציה של פיטמאמא ואתגרי כושר מפתיעים


האימונים בתוכנית זהים לאימונים של האפליקציה והמועדון של פיטמאמא אך בנוסף להם תקבלי מידי שבוע, 3 אתגרי כושר נוספים, אותם תוכלי לעשות בנוסף או במקום האימון היומי והם יעזרו לעלות את העצימות של האימון, להגדיל את ההוצאה הקלורית ולעלות את מסת השריר.
דייט קבוצתי - מפגשי לייב מלאי מחקרים וידע


במהלך התוכנית נפגש לדייט וירטואלי לדבר ולחדד 2 נושאים חשובים במיוחד: מוטיבציה ונגיסות - מה לעשות?! איך להוציא יותר קלוריות ולצאת מהתקיעות?! הלייבים מוקלטים ונשארים בקבוצה כמובן לצפייה מאוחרת יותר. בנוסף, בסיום התוכנית נערוך לייב חגיגי עם הגרלה נושאת פרסים מבין כל משתתפות התוכנית.
יומני אכילה 3 פעמים בשבוע!


כמו שאנחנו כבר יודעות, יומני אכילה זה אחד הכלים היעילים ביותר להעלאת המחוייבות והמודעות למה שאנחנו אוכלות. בנוסף, פידבק יומיומי על יומני האכילה יכול לעזור לנו לשים זכוכית מגדלת על דברים שלא חשבנו עליהם לפני, לחדד נקודות חשובות ולהזכיר לנו עוגנים שדיברנו עליהם בלייפסטייל. צוות הדיאטניות של פיטמאמא יתן פידבק שוטף על יומני האכילה כך שתדעי בדיוק איך להמשיך לדייק וכמובן לראות יותר תוצאות
קבוצות מאמאסיטה לשמירה על מחוייבות - אופציונאלי


בתחילת התוכנית, תוכלי לבקש להצטרף לקבוצת מאמאסיטה - צ׳ט קבוצתי בפייסבוק המכיל 3-4 בנות בלבד שמשתתפות יחד איתך בתוכנית. בקבוצה תוכלו לדחוף אחת את השנייה, לתת מוטיבציה ולמלא יחד טבלת מעקב אחרי אימונים, יומנים ומשימות שבועיות של התוכנית. ֿבסיום התוכנית, תשלחו אלי את הטבלה והקבוצה שתשיג את הציון הגבוה ביותר תזכה את חברותיה בפרסים מטורפים (!!!!) בשווי מאות שקלים! ניתן להצטרף לתוכנית הReKick מבלי להצטרף לקבוצת מאמאסיטה - לבחירתך.
מענה 24/7 ותמיכה יומיומית


בקבוצה יש מענה 24/7 של צוות הדיאטניות פיטמאמא, מאמנות וכמובן שלי. כך שכל שאלה שיש לך, כל בעיה, הארה, הערה או התמודדות יומית שאת עוברת - אנחנו פה בשבילך! בנוסף הקבוצות מוגבלות ומכילות כמות קטנה של מקומות על מנת לתת יחס אישי וצמוד לכל אחת!
מעקב דיאטנית צמוד אחרי התקדמות


צוות הדיאטניות של פיטמאמא יעקוב אחריך ואחרי ההשתתפות שלך במשימות בקבוצה. במידה ותפספסי משימה, תקבלי הודעה אישית שבודקת את הדופק ומוודא שאת לא נעלמת, מוותרת וממשיכה לעשות ולהתמיד לאורך התוכנית.
פרסים שווים לקבוצת המאמאסיטה המנצחת


קבוצת המאמאסיטה שתשלים את האחוז הגבוה ביותר מהמשימות ותשיג את אחוז התוצאות הגבוה ביותר מבין כל הקבוצות - תזכה בפרסים שווים ביותר!

הנשים של FitMama